Om Sepab
Medarbetare

Medarbetare

Kontaktuppgifter


Se kontaktuppgifter till våra medarbetare nedan.

Företagsledning      

 

Tomas Löfvenberg
VD
08-121 388 01
070-625 31 19
tomas.lofvenberg@sepab.se

 

 

  

     
Försäljning      
 

Fredrik Nöteberg
Försäljning Grossister/Modernum
08-121 388 67
Mob 070-838 85 11
fredrik.noteberg@sepab.se

  Mats Asplund
Försäljning
08-121 388 15
Mob 076-2794488
mats.asplund@sepab.se
 

Peter Jynnesjö
Försäljning
08-121 388 13
Mob 070-3013031
peter.jynnesjo@sepab.se

   
       
Teknik      
  Andreas Larsson
Utvecklingschef
08-121 388 12
Mob 070-769 51 95
andreas.larsson@sepab.se
  Mikael Goffhé
Teknik/utveckling/försäljning
08-121 388 61 
Mob 070-544 26 93 
mikael.goffhe@sepab.se
  Dan Bergman
Systemutvecklare
08-121 388 62
Mob 073-274 66 88
dan.bergman@sepab.se
   
  Pär Malmberg
Supporttekniker 
08-121 388 64
par.malmberg@sepab.se
  Daniel Farmare
Supporttekniker
08-121 388 66
daniel.farmare@sepab.se

 

Sebastian Klubb
Supporttekniker
08-121 388 63
sebastian.klubb@sepab.se
  Daniel Morin
Fordonsteknikutveckling
08-121 388 65
Mob 070-626 95 09
daniel.morin@sepab.se

 

     

 
Ekonomi och Administration                                             
  Cecilia Navrén
Ekonomi- och personalchef
08-121 388 31
cecilia.navren@sepab.se
  Jeanette Björkvall
Order & Inköp
08-121 388 32
jeanette.bjorkvall@sepab.se
  Janni Fors
Logistik
08-121 388 41
janni.fors@sepab.se
 

Annika Rameborg 
Administration ExyPlus
Sälj- och marknadsassistent
08-121 388 33
annika.rameborg@sepab.se